با نخود فرنگی در تره بار از نیش حشرات خلاص شوید

طعم شیرین نخود فرنگی در تره بار با شکوه هیچ شباهتی به آنچه در فروشگاه های مواد غذایی پیدا می کنید نیست آنها آب نبات طبیعت از درخت انگور هستند!

نخودفرنگی یکی از اولین محصولات فصل است که به محض کار کردن زمین کاشته می شود حتی اگر بعد از آن برف ببارد نکات ما در مورد رشد نخود فرنگی از کاشت تا برداشت را ببینید!

نخود فرنگی بسیار آسان است اما دوره رشد آن بسیار محدود است مهم است که آنها را به اندازه کافی زودتر در بهار بکارید تا زمانی که هوا هنوز خنک است بالغ شوند.

این به معنای کاشت در ماه های فوریه، مارس یا آوریل در اکثر مناطق ایالات متحده و کانادا است با این حال، آنها را می توان به عنوان یک محصول پاییزی یا زمستانی در مناطق گرمتر نیز کشت کرد.

نخود

نخودفرنگی مدت زیادی پس از برداشت تازه نمی ماند پس در اسرع وقت از طعم آن لذت ببرید! نخودهای موجود در خواربارفروشی ها اغلب طعم نشاسته ای دارند که می بینید با نخود فرنگی تازه باغی مقایسه نمی شود.

همه چیز را در مورد رشد نخود فرنگی در نمایش ویدیویی ما بیاموزید و سپس دستورالعمل ها را در راهنمای زیر مشاهده کنید.

یک مکان آفتابی و خاک با زهکشی خوب انتخاب کنید اگرچه نخودفرنگی می تواند در سایه رشد کند اما به اندازه نخودهایی که در آفتاب کامل رشد می کنند شیرین یا پربار نخواهد بود.

خاک را ترجیحاً در پاییز مخلوط کردن با کود دامی و یا کمپوست و به خوبی آماده کنید. نخودفرنگی خاک با زهکشی خوب را دوست دارد.

نخود سبز را می توان به صورت خام به عنوان میان وعده یا در سالاد مصرف کرد نخود فرنگی همچنین در پاستا، سوپ، کاسرول یا سرخ کردنی، تفت داده شده، فوق العاده است.

زمان پخت بسته به زمان برداشت نخود سبز بسیار متفاوت است انواع کوچک و جوان نسبت به بزرگترها و نشاسته ای نیاز به پخت کمتری دارند.

جالب اینجاست که حبه های نخود هم خوراکی هستند! این شاخه های نخود جوان را زمانی برداشت کنید که 12 تا 18 اینچ از زمین فاصله دارند.

مانند نخود فرنگی، شاخه های نرم را بلافاصله پس از برداشت بخورید. در پایان پخت به سالاد یا سیب زمینی سرخ شده اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.