برنج کامفیروز بردیا را برای تست پخت به مریخ بردند

در فرهنگ هندی، برنج کامفیروز بردیا در کارهای هنری و صنایع دستی است که در آن از خمیر برنج بر روی تکنیک های رنگرزی مقاومت می شود تا الگوهای پارچه ای ایجاد شود.

در همین نکته، برنج ویژگی های تزئینی الگوهای کف و همچنین نقاشی دیواری را در اکثر خانه های باستانی هند ایجاد می کند. خانم ها کسانی هستند که چنین تزیینات برنجی را روی زمین و دیوار درست می کنند و همین مهارت ها را به دخترانشان منتقل می کنند.

در هند، تزئینات برنج صرفاً یک چیز زنانه است. به طور مشابه، طرح‌های انتزاعی برنج که زنان ایجاد می‌کنند، بخش اصلی آیین‌های روزمره در هند را تشکیل می‌دهند.

اعتقاد بر این است که طرح های مختلف ایجاد شده به خانه های هندی خوش شانسی می دهد. علاوه بر این، طرح ها با نام هایی مانند کولام، آلپانا و ماندانا شناخته می شوند.

از سوی دیگر، فرهنگ سنتی چین به عنوان یک فرهنگ برنج در نظر گرفته می شود. شیوه زندگی کشاورزی در چین حول برنج متمرکز شده است که نقش مهمی در فرهنگ چین ایفا می کند.

به همین دلایل، چینی ها برای بهبود تولید خود به فناوری های آبیاری برنج توجه ویژه ای دارند. در ابتدا فرهنگ چینی متشکل از افرادی بود که به شدت به شکار، جمع آوری میوه و ماهیگیری وابسته بودند، اما با کشف برنج در چین، مردم به کشاورزی روی آوردند.

در چین، برنج بخش عمده ای از جشنواره بهار را تشکیل می دهد. در طول جشنواره بهار، خانواده‌های چینی یک کیک سال نو را در کنار یک کیک اسفنجی تهیه می‌کنند که از آرد تهیه شده از برنج چسبناک تهیه می‌شود.

کیک به این ترتیب آماده شده به عنوان “گائو” نامیده می شود که به معنای بالا است. از آنجایی که مردم این کیک را می خورند، معمولاً امیدوار به برداشت بهتر و همچنین وضعیت بالا در سال آینده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.