بلوک سیمانی دیواری در گیلان که موجب رسوایی دزد شد

بلوک سیمانی دیواری در گیلان جعبه های بتنی مسلح هستند که مربع یا مستطیل هستند. بلوک های سنگفرش بلوک های بتنی تزئینی هستند که به عنوان یک روش تزئینی برای تولید روسازی استفاده می شوند.

بلوک‌های سنگفرش معمولاً در ساخت و ساز جاده‌ها استفاده می‌شوند اما می‌توانند پارکینگ‌ها و پیاده‌روها را نیز بسازند بلوک های سنگفرش هنگام استفاده برای شانه های جاده و سنگفرش باید با رنگ هایی با دید بالا رنگ آمیزی شوند تا رانندگان و رانندگان بتوانند آنها را ببینند.

ماهیت بلوک های بتنی هوادهی سبک سبک بودن آنهاست این بلوک ها از سیمان پرتلند، سنگدانه ها، شن و ماسه مرغوب و مواد دیگر ساخته شده اند در نتیجه برای ساخت آنها از بتن هوادهی استفاده می شود.

بلوک های خاکستر بادی سبک تر از آجرهای سفالی هستند و همچنین مقرون به صرفه تر هستند آنها معمولاً از ضایعات حاصل از احتراق زغال سنگ در نیروگاه های حرارتی ساخته می شوند.

بلوک

ویژگی بلوک های بتنی سبک سلولی سبک وزن بودن آنهاست این بلوک ها دارای استحکام مکانیکی بالا و همچنین هدایت حرارتی پایینی هستند سیمان پرتلند با چگالی کم با حباب های هوا میکروسکوپی مختلف بلوک های بتنی سبک سلولی را می سازد.

آجرهای بتنی بلوک های متقارن مستطیلی کوچکی هستند که دیواری سفت و سخت ایجاد می کنند این آجرها نسبت به آجرهای رسی معمولی مقاومت فشاری بیشتری دارند و نسبت به آجرهای رسی خاصیت جذب آب کمتری دارند.

آجرهای بتنی عموماً از سیمان، ماسه، کمی خاکستر بادی و … ساخته می شوند که این بلوک ها به دلیل ظاهر زیبا و مدرنی که دارند عموماً در نرده های نما استفاده می شوند.

بلوک‌های بتنی در گوشه‌های بنایی و انتهای پنجره‌ها و درها استفاده می‌شوند یک گوشه بلوک ساده است در حالی که دیگری دارای طرح برانکارد است.

بلوک‌های گوشه‌ای بتنی طوری قرار می‌گیرند که یک انتهای صفحه در معرض بیرون قرار گیرد و با بلوک برانکارد محکم شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.