دستکش ضد برش فلزی بخرید تا یک واحد آپارتمان برنده شوید

پوشیدن دستکش ضد برش فلزی مناسب از دست ها و پوست ظریف شما در برابر تماس با مواد شیمیایی و مواد خطرناک محافظت می کند و خطر آسیب دیدگی یا آلودگی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

در اکثر مشاغل ما به طور منظم از دستان خود استفاده می کنیم بنابراین بسیار مهم است که با پوشیدن یک جفت دستکش ایمنی از آنها محافظت کنیم.

در این پست، پنج دلیل مهم که چرا استفاده از عینک ایمنی ضروری است را مرور می کنیم و همچنین به طور خلاصه به انواع دستکش های ایمنی موجود برای خرید از طریق فروشگاه اینترنتی  نگاه می کنیم.

هر زمان که یک کار مستلزم جابجایی مواد شیمیایی باشد، خطر سوختگی شیمیایی و سایر آسیب‌ها افزایش می‌یابد در حالی که رسیدگی به آن تنها به یک حرکت نادرست هنگام دست زدن به مواد خطرناک زیستی نیاز دارد تا یک واکنش زنجیره‌ای عفونت آغاز شود.

دستکش

بریدگی ها و ساییدگی ها آسیب های رایج محل کار در بسیاری از صنایع هستند برای افزایش ایمنی کارکنان ضروری است که هنگام انجام وظایف از محافظ دستی قابل اعتماد استفاده کنند.

طیف گسترده ای از دستکش های ایمنی وجود دارد که سطوح مختلفی از محافظت در برابر بریدگی، سوراخ شدن و ساییدگی را فراهم می کند.

دستکش‌های یکبار مصرف نازک در کاربردهای کم خطر محافظت می‌کنند در حالی که دستکش‌های مقاوم در برابر برش سنگین، حفاظت عالی را برای کاربردهای پرخطر ارائه می‌کنند.

استفاده از چکش، جابجایی اجسام سنگین یا کار بر روی یک وسیله نقلیه مکانیکی همگی نمونه‌هایی از کارهایی هستند که در آن‌ها احتمال آسیب ضربه به دست‌ها وجود دارد.

هر شغلی که در آن خطر له شدن یا برخورد دست‌ها توسط ابزار، اشیاء یا لوازم وجود دارد، مستلزم پوشیدن دستکش‌های مقاوم در برابر ضربه با کیفیت بالا است.

دستکش های مقاوم در برابر ضربه با نرم کردن ضربه و جذب و دفع ضربه از دست ها از دست و انگشتان محافظت می کنند.
صنایعی که کارکنان را ملزم به کار با گرما یا قوس الکتریکی مانند جوشکاری می کند، می تواند خطرات جدی برای دست ها ایجاد کند.

دستکش های ایمنی با طراحی ویژه برای ایجاد یک مانع محافظ طراحی شده اند که از نفوذ خطر به دست جلوگیری می کند تا از سوختگی جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.