زخم خود را با بند ساعت چرم التیام دهید

بند ساعت چرم قطعه ای است که در واقع ساعت را به ساعت مچی تبدیل می کند بدون این بند و من در این کلمه دستبندها را هم ذکر می کنم شما به سادگی یک ساعت یا ساعت جیبی مینیاتوری دارید.

اگر ساعت را در یک قاب نصب کنید و آن را از داشبورد ماشین خود آویزان کنید یک ساعت داشبورد خواهید داشت و اگر آن را روی میز خود قرار دهید یک ساعت رومیزی بسیار کوچک خواهد بود.

بند ساعت چیزی است که یک ساعت یا ساعت را به یک ساعت مچی تبدیل می کند عملکرد مهم این است که ساعت را فعال کنید تا به طور ایمن روی مچ دست شما نگه داشته شود به طوری که بتوان زمان را در یک لحظه کشف کرد.

به همین دلیل است که بند چیزی بیش از یک وسیله جانبی برای ساعت مچی است در وهله اول دلیل وجود آن است.

اکسسوری

چیزهای زیادی در مورد ساعت های مچی به طور خاص برای استفاده از ماشین های مچی طراحی و توسعه یافته اند همه و همه این عملکردها یا اجزا به توانایی یک بند یا دستبند برای انجام کار خود کاملاً متکی است.

اگر بند یا دستبند حتی یک بار از کار بیفتد به احتمال زیاد ساعت مچی مدت زیادی از بین رفته یا به دلیل “ناامن شدن در حین حمل و نقل” برای همیشه آسیب دیده است.

البته، این بدان معناست که تمام ویژگی‌های فانتزی برخی از ساعت‌های مچی تاج پیچ‌دار، قاب یک طرفه، فشاردهنده‌های کرنوگراف یا اسلایدهای تکرارکننده در لحظه‌ای که نمی‌توانید ساعت مچی خود را روی خود نگه دارید، کاملاً بی‌فایده هستند مچ دست.

دیدن این که تسمه ها و دستبندها اجزای “عملکرد حیاتی” هستند سخت نیست.

به همین دلیل در مورد نحوه نگه داشتن ساعت روی مچ شما، در واقع مقدار زیادی فکر، طراحی، مهندسی و حل مسئله وجود داشته است اولین و مهمترین نمونه، تسمه ناتو است که به عنوان G10 شناخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.