عرضه روغن کنجد خوب با نازلترین قیمت

امروزه تهیه روغن مناسب با بهترین کیفیت ، مسئله مورد تأمل برای اکثر خانواده‌های ایرانی می باشد . در سال های اخیر ، با روغنگیری از انواع دانه های روغنی ، روغن کنجد اویلا یکی از مهمترین گزینه‌های انتخابی خانواده‌ها ، بوده است . روغن کنجد خوب دارای خواص بی نظیری برای سلامتی انسان است .

روغن کنجد خوب ، به سبب دارا بودن  انواع مواد مغذی ، ویتامین E  و آنتی اکسیدان ها ، ملکه دانه های روغنی نامیده شده و از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روغن های موجود در بازار می باشد .

عرضه روغن کنجد خوب با نازلترین قیمت

تفاوت روغن کنجد با روغن آفتابگردان چیست؟

تفاوت روغن کنجد با روغن آفتابگردان چیست؟

هرچند که روغن آفتابگردان یکی از باارزش ترین روغن های موجود محسوب می شود ، اما روغن کنجد نیز از سالم‌ترین روغنهای گیاهی است ، که از نظر تغذیه ای ، در درجه بالاتری نسبت به روغن آفتابگردان قرار دارد . روغن کنجد در مقایسه با روغن آفتابگردان ، به دلیل داشتن آنتی اکسیدان در حجم بالا ، بسیار مشهور بوده و به ملکه روغن ها معروف گشته است ؛ در صورتی که روغن آفتابگردان و بقیه روغن های موجود ، آنتی اکسیدان طبیعی ندارند و باید برای جلوگیری از اکسیده شدن در برابر هوا ، به آن ها آنتی اکسیدان اضافه کنند .

روغن کنجد خوب ، بسیار بیشتر از روغن آفتابگردان در پایین آوردن فشار خون مناسب است . همچنین روغن کنجد در مقایسه با روغن آفتابگردان ، دارای مقاومت دمایی بیشتری است ؛ یعنی بیشتر از روغن آفتابگردان  تحمل دمای بالا را دارد .این روغن همچنین نقش بسیار مهمی ، در جلوگیری از  بیماری های مفصلی دارد .

روغن کنجد در بسته بندی های متفاوت از نظر وزنی ، حجمی و ظاهری در بازار عرضه و توزیع می گردد . روغن کنجد کیلویی که بیشتر در وزن های یک کیلوگرمی ، چهار کیلوگرمی و ده کیلوگرمی عرضه می گردند ، هم از نظر توزیع و حمل بهتر بوده و هم اینکه باعث می شود مصرف کنندگان بتوانند مدت طولانی تری ، این روغن را در دسترس داشته باشند .

خرید انواع روغن کنجد خوب ۱۰ کیلویی

خرید انواع روغن کنجد خوب 10 کیلویی

استفاده از روغن کنجد خوب ، با توجه به قیمت مناسب و مزیت هایی که برای سلامتی دارد ، باعث تقاضای بیشتر مصرف کنندگان ، برای خرید روغن کنجد گلناب ارزان و با کیفیت شده است .

تهیه و تولید انواع روغن کنجد خوب ۱۰ کیلویی ، با توجه به نیاز بسیاری از مراکز تهیه غذا ، کارخانجات تولیدی غذا و رستوران‌ها به روغن های با کیفیت در حجم بالا ، علاوه بر این که از نظر قیمت مقرون به صرفه تر است ، همچنین با توجه به خواص تغذیه ای روغن کنجد ، استفاده از این روغن ها در این مراکز امری بسیار ضروری و واجب بوده که باعث صرفه جویی در هزینه ها خرید و انبارداری این مراکز شده است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.