فردی با پوشیدن حوله استخری آذرریس توانست 50 کیلیومتر بدود

بستن حوله استخری آذرریس غول پیکر دور سر می تواند باعث اصطکاک غیر ضروری تارهای مو شود حوله های مو برای خشک کردن سریع موها در اندازه های مختلف مناسب هستند تا با طول های مختلف مو مناسب باشند.

بعد از اینکه در یک آبگرم آرامش بخش قرار گرفتید و سریع در استخر شنا کردید، دیگر نمی خواهید برای خشک شدن سریع، حوله بزرگ حمام را بچرخانید در چنین شرایطی، یک حوله آبگرم اضافی کار موثری انجام می دهد.

یک کف کاشی مرطوب می تواند بسیار لغزنده باشد. بهتر است وقتی بعد از حمام یا دوش گرفتن خود را خشک می‌کنید، چیزی برای ایستادن داشته باشید.

یک تشک حمام زمانی که خود را خشک می کنید، یک پایه ثابت برای شما فراهم می کند.

می توانید با استفاده از هر یک از حوله های بالا دست خود را خشک کنید با این حال، برخی از باکتری ها حتی پس از شستن دست ها نیز ممکن است روی دست ها باقی بمانند.

حوله

شما نمی خواهید آنها را به صورت یا بدن خود منتقل کنید از این رو استفاده از یک حوله مخصوص دست برای خشک کردن دست‌ها بهتر است.

اگر از همان حوله برای خشک کردن مو و صورت خود استفاده می کنید، روغن، باقی مانده محصول و باکتری ها را به منافذ خود منتقل می کنید که منجر به تحریک و التهاب می شود، به خصوص اگر پوست حساسی دارید.

حوله های صورت بر روی پوست ملایم هستند و خشکی تمیز و تازه را ارائه می دهند.

می توانید از حوله های آشپزخانه برای استراحت در قابلمه ها، پاک کردن پیشخوان ها یا بیرون آوردن غذاهای پخته شده از فر استفاده کنید.

این حوله های تزئینی مفید را می توان متناسب با طرح و تم کلی آشپزخانه شما انتخاب کرد.

حوله های حمام را می توان بعد از دوش گرفتن یا حمام به دور کل بدن پیچید. آنها به دلیل محتوای آبی که می توانند جذب کنند، خیلی سریع شما را خشک می کنند.

به حوله ها به عنوان یک سرمایه گذاری در خانه و سبک زندگی خود فکر کنید شما نمی خواهید که مهمان شما بعد از شام به دنبال حوله بگردد یا کودک شما حوله های بزرگ حمام را در کیف های باشگاهش پر کند.

حوله های اختصاصی نه تنها برای استفاده راحت هستند بلکه از باکتری ها جلوگیری می کنند و خانه های تمیز و بهداشتی را حفظ می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.