فردی با چسب صنعتی 8888 بزرگترین کشتی ایران را ساخت

چسب صنعتی 8888 در درجه اول منشا حیوانی یا گیاهی دارند اگرچه تقاضا برای محصولات طبیعی از اواسط قرن بیستم کاهش یافته است، برخی از آنها همچنان در محصولات چوبی و کاغذی، به ویژه در تخته راه راه، پاکت نامه، برچسب بطری، صحافی کتاب، کارتن، مبلمان، و فیلم های چند لایه و فویل ها استفاده می شوند.

علاوه بر این، با توجه به مقررات مختلف زیست محیطی، چسب های طبیعی مشتق شده از منابع تجدید پذیر مورد توجه مجدد قرار گرفته اند. مهمترین محصولات طبیعی در زیر توضیح داده شده است.

واژه چسب حیوانی معمولاً به چسب های تهیه شده از کلاژن پستانداران، پروتئین اصلی پوست، استخوان و ماهیچه محدود می شود.

هنگامی که با اسیدها، قلیایی ها یا آب داغ درمان می شود، کلاژن معمولاً نامحلول به آرامی محلول می شود.

اگر پروتئین اصلی خالص و فرآیند تبدیل ملایم باشد، محصول با وزن مولکولی بالا ژلاتین نامیده می شود و ممکن است برای محصولات غذایی یا عکاسی استفاده شود.

چسب

ماده ای با وزن مولکولی کمتر که با پردازش شدیدتر تولید می شود، معمولاً خالص تر و رنگ تیره تر است و چسب حیوانی نامیده می شود.

چسب حیوانی به طور سنتی در اتصال چوب، صحافی کتاب، تولید کاغذ سنباده، نوارهای صمغی سنگین و کاربردهای مشابه استفاده می‌شود.

با وجود مزیت چسبندگی اولیه بالا (چسبندگی)، بسیاری از چسب های حیوانی با چسب های مصنوعی اصلاح شده یا به طور کامل جایگزین شده اند.

این محصول با حل کردن کازئین، پروتئینی که از شیر به دست می آید، در یک حلال قلیایی آبی ساخته می شود درجه و نوع قلیایی بر رفتار محصول تأثیر می گذارد.

در چسب چوب، چسب های کازئین به طور کلی از نظر مقاومت در برابر رطوبت و ویژگی های پیری نسبت به چسب های حیوانی واقعی برتری دارند کازئین همچنین برای بهبود ویژگی های چسبندگی رنگ ها و پوشش ها استفاده می شود.

چسب از این نوع از آلبومین سرم ساخته می شود، یک جزء خونی که از خون تازه حیوان یا پودر خون محلول خشک شده که آب به آن اضافه شده است، بدست می آید.

افزودن قلیایی به مخلوط های آلبومین آب خواص چسبندگی را بهبود می بخشد مقدار قابل توجهی از محصولات چسب از خون در صنعت تخته سه لا استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.