پسری با هل سبز در بازار امروز به شکل گل به خواستگاری دخترخاله اش رفت

هل سبز در بازار امروز برای تنظیم فشار خون بالا با مصرف روزانه به دلیل اثر ادرارآور شناخته شده است از آنجایی که سرشار از آنتی اکسیدان است، با افزایش تکرر ادرار به سم زدایی خون و دفع آب جمع شده در اطراف اندام های مهم کمک می کند.

یک مطالعه تحقیقاتی که توسط مجله هندی بیوشیمی و بیوفیزیک منتشر شده است مصرف روزانه هل را توصیف می کند و نقش آن را در کنترل سطح فشار خون توضیح می دهد.

این مطالعه همچنین کاهش سیستولیک (فشار شریان‌ها را هنگام ضربان قلب اندازه‌گیری می‌کند)، دیاستولیک (فشار شریان‌ها را زمانی که قلب شما بین ضربان‌ها استراحت می‌کند اندازه‌گیری می‌کند) در بیماران مبتلا به فشار خون مرحله 1 مشاهده کرد.

هندی ها تقریباً در هر غذا از هل استفاده می کنند زیرا به هضم صحیح غذا کمک می کند هل به عنوان یک محرک گوارشی و ضد نفخ شناخته شده است.

هل

این ادویه حاوی اسانس منتون است که به کاهش مشکلات گوارشی مانند پاک کردن زخم معده، رفلاکس اسید و سایر مشکلات کمک می کند.

خواص ضدالتهابی آن احساس سوزش معده را کاهش می دهد و حتی حالت تهوع را از بین می برد برخی از افراد هنوز از آن برای کاهش بیماری حرکت استفاده می کنند.

هل یک درمان خانگی قدیمی است که به عنوان یک خوشبو کننده طبیعی نفس استفاده می شود سرشار از آنتی اکسیدان ها و سایر خواص ضد باکتری است و اگر به طور منظم آن را مصرف کنید، سلامت دهان و دندان شما عالی خواهد بود.

این ادویه حاوی روغن هل به نام سینئول است که به دلیل خواص ضد میکروبی خود شناخته شده است باکتری های ناسالم موجود در کام و زبان را از بین می برد و در نتیجه سلامت دهان را ارتقا می دهد.

جویدن دانه های هل به طور موثر سطح PH دهان را متعادل می کند و از ایجاد حفره های جدی و حتی بیماری های لثه جلوگیری می کند.

هل به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بر روی افراد اثر آرام بخش دارد همچنین با تجمع کورتیزول در بدن شما مبارزه می کند، بنابراین استرس را کاهش می دهد و تنفس آسان را تقویت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.