چای احمد ساده همه ی ویتامین های مورد نیاز بدن را دارا می باشد

کاوش در مورد اثرات چای احمد ساده بر رفتار و سلامت روان در زمان رشد علاقه علمی به نقش تغذیه در سلامت روان و پزشکی پیشگیرانه انجام می شود.

پزشکان به روش‌های بیشتری برای مقابله با اضطراب، افسردگی و زوال شناختی مرتبط با سن نیاز دارند این شرایط بار بزرگی را بر سیستم‌های سلامت وارد می‌کند و گزینه‌های درمانی محدود هستند.

شولی می‌گوید: «چیزهای زیادی در بیرون وجود ندارد. این ایده که شاید عوامل رژیمی می توانند به کاهش روند کاهش کمک کنند، می تواند پیامدهای زیادی برای سلامت پیشگیرانه داشته باشد.

استفان بورگواردت، روانپزشک اعصاب در دانشگاه بازل، سوئیس، به طور مشابه از نبود درمان‌های در دسترس ابراز تاسف می‌کند او می‌گوید حدود یک سوم افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی هرگز درمان مؤثری پیدا نمی‌کنند.

اما او در مورد فوایدی که چای برای افرادی که از نظر بالینی افسرده هستند محتاط است او می‌گوید: «مهم است که تأثیرات را بیش از حد ارزیابی نکنیم.

چای

اگرچه شواهد روشنی مبنی بر بهبود متوسط خلق و خو در جمعیت های سالم وجود دارد، مطالعات هنوز نشان نداده اند که چای می تواند به افراد مبتلا به بیماری روانی کمک کند.

علاوه بر این، محققان باید درک خود را از نحوه عملکرد ترکیبات فعال چای بر بدن و همچنین دوزهای مورد نیاز برای ایجاد اثرات کوتاه مدت و بلندمدت تقویت کنند.

چای یک تجارت بزرگ است. این یکی از رایج ترین نوشیدنی های مصرفی در جهان است و صنعت در حال افزایش است سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد پیش بینی می کند که تولید چای سبز در سراسر جهان با نرخ سالانه 7.5 درصد رشد کند و به 3.6 میلیون تن در سال 2027 برسد.

اسکولی می گوید با توجه به اهمیت چای، به طور شگفت انگیزی اطلاعات کمی در مورد اثرات آن بر رفتار انسان وجود دارد.

بسیاری از شواهد موجود از مطالعات اپیدمیولوژیک بدست می آیند که عموماً تأثیر مثبتی بر خلق و خو و عملکرد شناختی نشان می دهند.

برای مثال، در اوایل سال جاری، محققان گزارش دادند که در یک جمعیت کره‌ای سالم، افرادی که به طور معمول چای سبز می‌نوشیدند، 21 درصد کمتر از افرادی که به طور معمول چای سبز می‌نوشیدند در طول زندگی خود دچار افسردگی شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.