کاشی استخری که شب ها از خود الکتریسته منتشر می کند

پوشش استخر با کاشی استخری مدت‌هاست که به عنوان بهترین پوشش برای استخرهای شنا در نظر گرفته می‌شود کاشی ها به دلیل ظاهر و دوام برتر بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

در سطح عملی، تمیز کردن آن‌ها نسبت به سطوح سیمانی مانند سنگ‌ریزه‌های مورد استفاده در استخرهای بتنی آسان‌تر است و نیاز به نگهداری کمتری دارند.

به طور کلی دو نوع کاشی به عنوان موزاییک استخری وجود دارد موزاییک سرامیکی و موزاییک شیشه ای کاشی موزاییکی معمولاً به هر کاشی زیر 100 میلی متر گفته می شود.

آنها معمولاً با یک پشتی توری عرضه می شوند تا یک ورق کاشی را به اندازه 300×300 میلی متر تشکیل دهند.

کاشی

موزاییک های سنتی استخر، موزاییک های سرامیکی هستند قرن هاست که در استخرها مورد استفاده قرار می گیرند و در آزمون زمان مقاومت می کنند.

کاشی‌ها نیز از چیدن آنها خوششان می‌آید، زیرا به خوبی به استخر می‌چسبند. اندازه آنها از 23 تا 58 میلی متر متغیر است.

موزاییک های شیشه ای در طول 10 سال گذشته برای استخرها، اسپاها و آب نماها محبوبیت پیدا کرده اند از آنجایی که آنها از شیشه ساخته شده اند، منافذ مشابه کاشی های سرامیکی ندارند به این معنی که کاشی ها باید افزودنی های لاتکس اضافی اضافه کنند تا به آنها کمک کند به پوسته استخر بچسبند.

موزاییک های شیشه ای معمولاً گران تر از موزاییک های سرامیکی برای خرید و چیدمان هستند دلیل اصلی انتخاب کاشی معرق شیشه ای به دلیل طیف گسترده رنگ ها و جلوه های ویژه آنها مانند “مروارید” و “کریستال” است.

کاشی های خط آب، آخرین لمس استخر شما را فراهم می کنند. از نظر زیبایی شناسی، به شما این امکان را می دهند که رنگ استخر و یا محیط اطراف استخر را مطابقت یا کنتراست کنید.

کاشی‌ها همچنین می‌توانند با استفاده از یک کاشی آبی تیره با فضای داخلی رنگ روشن به آبی‌تر کردن استخر کمک کنند.

علاوه بر این کاشی های خط آب از داشتن ظاهری خشک و شسته بین پوشش و آبی که می توانید با پرداخت های رندر دریافت کنید جلوگیری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.