کودک 2 ساله که از چمن مصنوعی ورزشی تغذیه می کند

محققان در مجموع 953 مصدوم را در طول فصول ورزشی 2017-2018 شناسایی کردند که 585 مورد از آنها در چمن مصنوعی و 368 مورد در چمن طبیعی رخ داده است.

محققان سپس تجزیه و تحلیل زیرگروهی را برای تعیین آسیب‌های روی چمن مصنوعی ورزشی در مقابل چمن طبیعی بر اساس محل آسیب ورزش، سطح بازی رقابتی، و تمرین در مقابل رقابت انجام دادند. صدمات.

با شکستن آن، صدمات در اندام های فوقانی و تحتانی و تنه بیشتر در چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی رخ می دهد.

هنگام تجزیه و تحلیل بر اساس ورزش، محققان دریافتند که فوتبال، چوگان مردانه، راگبی، و فوتبال دختران و پسران نسبت به سایر ورزش‌ها میزان آسیب بیشتری دارند.

اگرچه از نظر آماری تفاوت معنی‌داری در سطح بازی مشاهده نشد، اما در مقایسه با آسیب‌های ناشی از تمرین، سطح آسیب‌دیدگی مسابقه بالاتری بود.

دکتر ووس می گوید که تیم قصد دارد این مطالعه را امسال منتشر کند. آنها یافته های خود را در نشست سالانه انجمن ارتوپدی آمریکا برای پزشکی ورزشی 2019 در بوستون، ماساچوست، در ژوئن 2019 ارائه کردند.

با تکمیل مطالعه، گام بعدی تحقیق در مورد تأثیر عواملی مانند کیفیت چمن، پوشیدن کفش و برنامه های پیشگیری از آسیب بر میزان آسیب، به ویژه در طول مسابقات.

علیرغم مزایای حفاظتی زمین های چمن طبیعی، مدارس کمتری به دلیل نگهداری اضافی مورد نیاز و عدم انعطاف پذیری از آنها استفاده می کنند.

به عنوان مثال، اگر در روز چهارشنبه باران می بارد، دانش آموزان ممکن است مجبور شوند قبل از بازی فوتبال جمعه شب برای جلوگیری از آسیب از زمین مسابقه بمانند.

نگهداری چمن مصنوعی آسان تر است، نیازی به آب یا کود ندارد و می تواند فعالیت های مختلفی را در خود جای دهد. با چمن مصنوعی، دانش آموزان می توانند تقریباً در هر آب و هوایی بدون آسیب رساندن به زمین در زمین تمرین کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.